CZ EN

Služby

Výroba návodů na klíč Odborné překlady Grafické zpracování DTP Tisk a doprava

Kompletní řešení výroby a překladu návodů "na klíč"

Spojením nabídky služeb mnoha specialistů využívajících nejmodernější technologie zajišťujeme kompletní výrobu a/nebo překlad návodů pro různé druhy výrobků. Překládáme a vyrábíme návody ke spotřební i profesionální elektronice, mobilním telefonům, kancelářské technice, výpočetní technice, foto-technice, bílé technice, automobilům, hračkám, stavebnicím, měřící technice, k nářadí, nábytku, čistícím prostředkům a k mnoha dalším průmyslovým produktům.

Zajistíme odborný překlad, grafické zpracování, přípravu tisku a dodáme hotové vytištěné návody do Vašich skladů nebo zašleme vhodné podklady pro tiskárnu přímo ve výrobě.

Přizpůsobíme se zcela potřebám zákazníka. Systematizujeme spolupráci za účelem dosažení maximální kvality respektující pohodlí a minimální zatěžování zadavatele. Zajistíme synchronizaci terminologie. Plně přizpůsobíme technické postupy postupům užívaným zadavatelem nebo navrhneme optimální řešení.

Finální dokumenty dodáme též ve formátu vhodném pro prezentaci na Internetu. Provedeme návrh a realizaci internetových stránek. Klient má možnost se prostřednictvím extranetu kdykoli ve všech etapách zpracování informovat o stavu zakázky. Veškerá data jsou zálohována pro případné další využití. Ochrana dat a mlčenlivost jsou zaručeny.